Varta V303 (SR44) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V303 (SR44)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 160mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 11,6mm / dikte = 5,4mm Lees meer.
Productomschrijving
De V303 batterij is ook bekend als:
  • 154E batterij
  • 280-08 batterij
  • 303 batterij
  • 303A batterij
  • 303X batterij
  • 1107SO batterij
  • 1130SO batterij
  • 1131SOP batterij
  • 20303 batterij
  • B-SR44L batterij
  • BS09 batterij
  • D303 batterij
  • E303 batterij
  • GP03 batterij
  • GPS76E batterij
  • GS14 batterij
  • P303 batterij
  • R303/9 batterij
  • RW32 batterij
  • S76 batterij
  • S1154 batterij
  • S1154S batterij
  • SB-A9 batterij
  • SG13 batterij
  • SR44 batterij
  • SR44SW batterij
  • SR1154 batterij
  • SR1154SW batterij
  • V303MF batterij
  • WS14 batterij
Let op!
Specificaties Varta V303 (SR44) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V303 (SR44)
  • IEC code: SR1154
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 160 mAh
  • afmetingen: Ø = 11,6 mm / dikte = 5,4 mm
SKU
VARTA-V303
Recent bekeken
Varta Varta V303 (SR44) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Ty-Fit Tie-wraps 360 x 7,6mm / transparant (100 stuks)
Ty-Fit
Tie-wraps 360 x 7,6mm / transparant (100 stuks)
lengte: 360mm / breedte: 7,6mm
max. diameter bundel: 100mm Ø
kleur/materiaal: tr...
Varta Varta V301 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
Varta V301 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
type batterij: V301 (SR43)
DeLOCK 3,5mm Jack stereo audio kabel - verguld / zwart - 3 meter
DeLOCK
3,5mm Jack stereo audio kabel - verguld / zwart - 3 meter
3,5mm Jack (m) - 3,5mm Jack (m)