Varta V301 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V301 (SR43)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 82mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 11,6mm / dikte = 4,2mm Lees meer.
Productomschrijving
De V301 batterij is ook bekend als:
  • 301 batterij
  • 301A batterij
  • 301X batterij
  • 6135-99-547-0573 batterij
  • B-SR43L batterij
  • BS01 batterij
  • D301 batterij
  • D226 batterij
  • E301 batterij
  • GP01 batterij
  • GS12 batterij
  • R301/1 batterij
  • RW34 batterij
  • S1142E batterij
  • SB-A8 batterij
  • SG12 batterij
  • SR43 batterij
  • SR43SW batterij
  • SR1142 batterij
  • SR1142SW batterij
  • V301MF batterij
  • WS11 batterij
Let op!
Specificaties Varta V301 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V301 (SR43)
  • IEC code: SR1142
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 82 mAh
  • afmetingen: Ø = 11,6 mm / dikte = 4,2 mm
SKU
VARTA-V301
Recent bekeken
Varta Varta V301 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
DeLOCK 3,5mm Jack stereo audio kabel - verguld / zwart - 3 meter
DeLOCK
3,5mm Jack stereo audio kabel - verguld / zwart - 3 meter
3,5mm Jack (m) - 3,5mm Jack (m)