Varta V346 (SR712) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V346 (SR712)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 10mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 7,9mm / dikte = 1,29mm Lees meer.
Productomschrijving
De V346 batterij is ook bekend als:
  • 280-66 batterij
  • 346 batterij
  • 346A batterij
  • 346X batterij
  • 628 batterij
  • 20346 batterij
  • D346 batterij
  • E346 batterij
  • GP346 batterij
  • R346 batterij
  • SB-DH batterij
  • SR712 batterij
  • SR712SW batterij
  • V346MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V346 (SR712) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V346 (SR712)
  • IEC code: SR712
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 10 mAh
  • afmetingen: Ø = 7,9 mm / dikte = 1,29 mm
SKU
VARTA-V346
Recent bekeken
Varta Varta V346 (SR712) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 ...
BKL DC plug (m) haaks 5,5 x 2,1mm stroomkabel met open einde - max. 7A / zwart - 2 meter
BKL
DC plug (m) haaks 5,5 x 2,1mm stroomkabel met open einde - max. 7A / zwart - 2 meter
DC plug (m) - open eind
connector Ø = 5,5mm x 2,1mm
aders: koper
haakse DC conne...
S-Impuls Tulp composiet video kabel - 15 meter
S-Impuls
Tulp composiet video kabel - 15 meter
Composiet 1xRCA (m) - Composiet 1xRCA (m)
signaaltype: analoog video > analoog v...
InLine C13 (recht) - CEE 7/7 (recht) stroomkabel | 3x 0,75mm | zwart | 1 meter
InLine
C13 (recht) - CEE 7/7 (recht) stroomkabel | 3x 0,75mm | zwart | 1 meter