Varta V335 (SR512) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V335 (SR512)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 6mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 5,8mm / dikte = 1,25mm Lees meer.
Productomschrijving
De V335 batterij is ook bekend als:
  • 280-68 batterij
  • 335 batterij
  • 335A batterij
  • 335X batterij
  • 622 batterij
  • 20335 batterij
  • D335 batterij
  • GP335 batterij
  • R335 batterij
  • RW335 batterij
  • SB-AB batterij
  • SR512 batterij
  • SR512SW batterij
  • V335MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V335 (SR512) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V335 (SR512)
  • IEC code: SR512
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 6 mAh
  • afmetingen: Ø = 5,8 mm / dikte = 1,25 mm
SKU
VARTA-V335
Recent bekeken
Varta Varta V335 (SR512) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V ...
DeLOCK MHF I (v) - SMA (v) kabel met afdichtring - Micro Coax (1,13 mm) - 50 Ohm / zwart - 0,10 meter
DeLOCK
MHF I (v) - SMA (v) kabel met afdichtring - Micro Coax (1,13 mm) - 50 Ohm / zwart - 0,10 meter
MHF I (v) - SMA (v)
haakse MHF - rechte SMA
kabel: Micro Coax (1,13mm)
voor (pan...
DeLOCK Premium DisplayPort kabel - versie 1.2 (4K 60Hz) / wit - 0,50 meter
DeLOCK
Premium DisplayPort kabel - versie 1.2 (4K 60Hz) / wit - 0,50 meter
DisplayPort (m) - DisplayPort (m)
DisplayPort 1.2
resoluties tot 4K@60Hz / 512...
DINIC Stroom adapter C5 (v) - Schuko CEE 7/7 (m) / zwart
DINIC
Stroom adapter C5 (v) - Schuko CEE 7/7 (m) / zwart
Schuko CEE 7/7 (m) - C5 (v)
rechte adapter
max.: 2,5A / 250V