Varta V399 (SR57) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V399 (SR57)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 42mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 9,5mm / dikte = 2,7mm Lees meer.
Productomschrijving
De V399 batterij is ook bekend als:
  • 280-44 batterij
  • 613 batterij
  • 399 batterij
  • 399A batterij
  • 399X batterij
  • 926E batterij
  • 1165SO batterij
  • 20399 batterij
  • AG7 batterij
  • AG-7 batterij
  • B-SR57H batterij
  • CX926 batterij
  • D399 batterij
  • E399 batterij
  • GP99 batterij
  • GR927 batterij
  • R399/35 batterij
  • RW413 batterij
  • SB-BP batterij
  • SB-EP batterij
  • SB-BP/EP batterij
  • SP399 batterij
  • SR57 batterij
  • SR327W batterij
  • SR926 batterij
  • SR927 batterij
  • SR927PW batterij
  • SR927W batterij
  • V399MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V399 (SR57) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V399 (SR57)
  • IEC code: SR926
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 42 mAh
  • afmetingen: Ø = 9,5 mm / dikte = 2,7 mm
SKU
VARTA-V399
Recent bekeken
Varta Varta V399 (SR57) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...