Varta V397 (SR59) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V397 (SR59)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 23mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 7,9mm / dikte = 2,6mm Lees meer.
Productomschrijving
De V397 batterij is ook bekend als:
  • 280-28 batterij
  • 607 batterij
  • 397 batterij
  • 397A batterij
  • 397X batterij
  • 1164SO batterij
  • 20397 batterij
  • AG2 batterij
  • AG-2 batterij
  • B-SR59L batterij
  • BS26 batterij
  • D397 batterij
  • E397 batterij
  • GP97 batterij
  • R397/26 batterij
  • RW311 batterij
  • S726E batterij
  • SB-AL batterij
  • SP397 batterij
  • SR59 batterij
  • SR726 batterij
  • SR726SW batterij
  • V397MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V397 (SR59) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V397 (SR59)
  • IEC code: SR726
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 23 mAh
  • afmetingen: Ø = 7,9 mm / dikte = 2,6 mm
SKU
VARTA-V397
Recent bekeken
Varta Varta V397 (SR59) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Goobay Goobay USB thuislader met 1 USB-A QC poort | 18W | wit
Goobay
Goobay USB thuislader met 1 USB-A QC poort | 18W | wit
• uitgang: USB-A (v)
• ingang: CEE 7/16 (m)
• QC snelladen tot 18W
DeLOCK Dunne Premium Mini HDMI - HDMI kabel - versie 2.0 (4K 60Hz) / wit - 0,25 meter
DeLOCK
Dunne Premium Mini HDMI - HDMI kabel - versie 2.0 (4K 60Hz) / wit - 0,25 meter
HDMI Mini type C (m) - HDMI-A (m)
HDMI 2.0
resoluties tot 4K@60Hz
dunne slim-lin...
InLine USB naar USB kabel - USB3.0 - tot 2A / zwart - 3 meter
InLine
USB naar USB kabel - USB3.0 - tot 2A / zwart - 3 meter