Varta V396 (SR59) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V396 (SR59)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 32mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 7,9mm / dikte = 2,6mm Lees meer.
Productomschrijving
De V396 batterij is ook bekend als:
  • 280-52 batterij
  • 612 batterij
  • 396 batterij
  • 396A batterij
  • 396X batterij
  • 1163SO batterij
  • 20396 batterij
  • B-SR59H batterij
  • D396 batterij
  • E396 batterij
  • GP96 batterij
  • R396/29 batterij
  • RW411 batterij
  • S726E batterij
  • SB-BL batterij
  • SG2 batterij
  • SP396 batterij
  • SR59 batterij
  • SR726 batterij
  • SR726SW batterij
  • V396MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V396 (SR59) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V396 (SR59)
  • IEC code: SR726
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 32 mAh
  • afmetingen: Ø = 7,9 mm / dikte = 2,6 mm
SKU
VARTA-V396
Recent bekeken
Varta Varta V396 (SR59) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
OTB OTB USB lader | 2x USB-C PD + 1x USB-A QC | GaN | 65W | wit
OTB
OTB USB lader | 2x USB-C PD + 1x USB-A QC | GaN | 65W | wit
• uitgang: 2x USB-C + 1x USB-A (v)
• ingang: CEE 7/16 (m)
• USB-C: PD laden to...
Meest verkocht
Goobay DC plug (v) - DC plug (v) koppelstuk - 5,5mm x 2,1mm / zwart
Goobay
DC plug (v) - DC plug (v) koppelstuk - 5,5mm x 2,1mm / zwart
DC plug (v) - DC plug (v)
connector Ø = 5,5mm x 2,1mm