Varta V393 (SR48) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V393 (SR48)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 77mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 7,9mm / dikte = 5,4mm Lees meer.
Productomschrijving
De V393 batterij is ook bekend als:
  • 255 batterij
  • 393 batterij
  • 393A batterij
  • 393B batterij
  • 393S batterij
  • 393X batterij
  • 1137SO batterij
  • 20393 batterij
  • B-SR48H batterij
  • BS15 batterij
  • D393 batterij
  • E393 batterij
  • G5 batterij
  • GP93 batterij
  • R393/15 batterij
  • RW48 batterij
  • SB-B3 batterij
  • SP393 batterij
  • SR48 batterij
  • SR754 batterij
  • SR754W batterij
  • V393MF batterij
  • WL6 batterij
Let op!
Specificaties Varta V393 (SR48) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V393 (SR48)
  • IEC code: SR754
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 77 mAh
  • afmetingen: Ø = 7,9 mm / dikte = 5,4 mm
SKU
VARTA-V393
Recent bekeken
Varta Varta V393 (SR48) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
InLine Premium DisplayPort kabel - 90° haaks naar rechts - versie 1.4 (5K/8K 60Hz) / zwart - 3 meter
InLine
Premium DisplayPort kabel - 90° haaks naar rechts - versie 1.4 (5K/8K 60Hz) / zwart - 3 meter
DisplayPort (m) - DisplayPort (m)
DisplayPort 1.3/1.4 / HDCP2.2
scherm met DSC...
Eska Glaszekering 5 x 20mm | 1,6A | traag | 10 stuks
Eska
Glaszekering 5 x 20mm | 1,6A | traag | 10 stuks
• formaat: 5 x 20 mm
• stroomsterkte: 1,6 A
• karakteristiek: traag (T)
• spanni...
Tip van de expert
Nedis Nedis 6,35mm Jack (m) - 3,5mm Jack (v) stereo audio adapter / verguld
Nedis
Nedis 6,35mm Jack (m) - 3,5mm Jack (v) stereo audio adapter / verguld
6,35mm Jack (m) - 3,5mm Jack (v)