Varta V392 (SR41) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V392 (SR41)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 40mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 7,9mm / dikte = 3,6mm Lees meer.
Productomschrijving
De V392 batterij is ook bekend als:
  • 247B batterij
  • 280-13 batterij
  • 392 batterij
  • 392A batterij
  • 392X batterij
  • 1135SO batterij
  • 20392 batterij
  • B-SR41H batterij
  • BS02 batterij
  • D392 batterij
  • E392 batterij
  • G3 batterij
  • GP92 batterij
  • R392/2 batterij
  • RW47 batterij
  • SB-B1 batterij
  • SP392 batterij
  • SR41 batterij
  • SR41W batterij
  • SR416 batterij
  • SR416SW batterij
  • SR736 batterij
  • TR41SW batterij
  • V392MF batterij
  • WL1 batterij
  • WS4 batterij
Let op!
Specificaties Varta V392 (SR41) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V392 (SR41)
  • IEC code: SR736
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 40 mAh
  • afmetingen: Ø = 7,9 mm / dikte = 3,6 mm
SKU
VARTA-V392
Recent bekeken
Varta Varta V392 (SR41) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Nedis USB Mini B naar USB-A kabel - USB2.0 - tot 2A / zwart - 5 meter
Nedis
USB Mini B naar USB-A kabel - USB2.0 - tot 2A / zwart - 5 meter