Varta V389 (SR54) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V389 (SR54)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 81mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 11,6mm / dikte = 3,05mm Lees meer.
Productomschrijving
De V389 batterij is ook bekend als:
  • 89A batterij
  • 280-15 batterij
  • 626 batterij
  • 389 batterij
  • 389A batterij
  • 389E batterij
  • 389X batterij
  • 1138SO batterij
  • 20389 batterij
  • A389 batterij
  • BS-SR54H batterij
  • BS17 batterij
  • D389 batterij
  • E389 batterij
  • G10 batterij
  • GP89 batterij
  • R389 batterij
  • R389/17 batterij
  • RW49 batterij
  • SB-BU batterij
  • SG10 batterij
  • SP389 batterij
  • SR54 batterij
  • SR43W batterij
  • SR1130 batterij
  • SR1130W batterij
  • V389MF batterij
  • WL10 batterij
Let op!
Specificaties Varta V389 (SR54) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V389 (SR54)
  • IEC code: SR1131
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 81 mAh
  • afmetingen: Ø = 11,6 mm / dikte = 3,05 mm
SKU
VARTA-V389
Recent bekeken
Varta Varta V389 (SR54) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Op = Op
Nedis Nedis Premium HDMI adapter - 90° haaks naar links - versie 2.0 (4K 60Hz)
Nedis
Nedis Premium HDMI adapter - 90° haaks naar links - versie 2.0 (4K 60Hz)
HDMI-A (m) - HDMI-A vrouwelijk)
HDMI 2.0
resoluties tot 4K@60Hz
90° haakse ad...
Neutrik Neutrik 5-pins XLR (v) Terminator met weerstand
Neutrik
Neutrik 5-pins XLR (v) Terminator met weerstand
connector: XLR 5-pins (v)
met weerstand
voor DMX toepassingen (data, geen audio)...
Universal 2,5mm Jack kabel | haaks | 4-polig | verguld | zwart | 1 meter
Universal
2,5mm Jack kabel | haaks | 4-polig | verguld | zwart | 1 meter
• 2,5mm Jack (m) - 2,5mm Jack (m)