Varta V386 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V386 (SR43)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 115mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 11,6mm / dikte = 4,2mm Lees meer.
Productomschrijving
De V386 batterij is ook bekend als:
  • 260 batterij
  • 280-41 batterij
  • 386 batterij
  • 386A batterij
  • 386B batterij
  • 386X batterij
  • 1133SO batterij
  • 20386 batterij
  • B-SR43H batterij
  • BS06 batterij
  • D386 batterij
  • E386 batterij
  • G12 batterij
  • GP86 batterij
  • R386 batterij
  • R386/6 batterij
  • RW44 batterij
  • SB-B8 batterij
  • SP386 batterij
  • SR43 batterij
  • SR43W batterij
  • SR1143 batterij
  • SW10 batterij
  • V386MF batterij
  • WL11 batterij
Let op!
Specificaties Varta V386 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V386 (SR43)
  • IEC code: SR1142
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 115 mAh
  • afmetingen: Ø = 11,6 mm / dikte = 4,2 mm
SKU
VARTA-V386
Recent bekeken
Varta Varta V386 (SR43) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
BKL DC plug (m) haaks 5,5 x 2,1mm stroomkabel met open einde - max. 7A / wit - 2 meter
BKL
DC plug (m) haaks 5,5 x 2,1mm stroomkabel met open einde - max. 7A / wit - 2 meter
DC plug (m) - open eind
connector Ø = 5,5mm x 2,1mm
aders: koper
haakse DC conne...
InLine USB naar USB-B haaks kabel - USB2.0 - tot 2A / transparant - 0,50 meter
InLine
USB naar USB-B haaks kabel - USB2.0 - tot 2A / transparant - 0,50 meter
USB-A (m) - USB-B (m)
USB2.0
aders: koper
AWG: 28/24 AWG
data tot 480Mbit/s en s...
Coretek Cable eater kabelslang met rijgtool - 28 mm / 1,5m / zwart
Coretek
Cable eater kabelslang met rijgtool - 28 mm / 1,5m / zwart
lengte: 1,5 m
max. diameter bundel: 28mm Ø