Varta V384 (SR41) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V384 (SR41)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 37mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 7,9mm / dikte = 3,6mm Lees meer.
Productomschrijving
De V384 batterij is ook bekend als:
  • 247 batterij
  • 280-18 batterij
  • 384 batterij
  • 384A batterij
  • 384X batterij
  • 1134SO batterij
  • 20384 batterij
  • B-SR41L batterij
  • BS10 batterij
  • D384 batterij
  • E384 batterij
  • GP84 batterij
  • GS3 batterij
  • R384 batterij
  • R384/10 batterij
  • RW37 batterij
  • RW384 batterij
  • S736E batterij
  • SB-A1 batterij
  • SB-D1 batterij
  • SBA1-D1 batterij
  • SP384 batterij
  • SR41 batterij
  • SR41SW batterij
  • SR736 batterij
  • V384MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V384 (SR41) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V384 (SR41)
  • IEC code: SR736
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 37 mAh
  • afmetingen: Ø = 7,9 mm / dikte = 3,6 mm
SKU
VARTA-V384
Recent bekeken
Varta Varta V384 (SR41) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Nedis Nedis USB-C naar USB-C kabel - USB4 (tot 40 Gbit/s) - PD3.1 tot 240W - video tot 8K 60Hz / zwart - 1 meter
Nedis
Nedis USB-C naar USB-C kabel - USB4 (tot 40 Gbit/s) - PD3.1 tot 240W - video tot 8K 60Hz / zwart - 1 meter
USB-C (m) - USB-C (m)
USB4 40 Gbps Gen 3x2
PD 3.1 laden tot max. 240W
aders: ...
Goobay Goobay Plus HDMI kabel | HDMI2.1 (8K 60Hz + HDR) | 5 meter
Goobay
Goobay Plus HDMI kabel | HDMI2.1 (8K 60Hz + HDR) | 5 meter
• HDMI-A (m) - HDMI-A (m)
• versie: HDMI 2.1
• resoluties: tot 8K@60Hz + (Dyna...