Varta V377 (SR66) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V377 (SR66)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 21mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 6,8mm / dikte = 2,6mm Lees meer.
Productomschrijving
De V377 batterij is ook bekend als:
  • 280-39 batterij
  • 377 batterij
  • 377A batterij
  • 377BA batterij
  • 377S batterij
  • 377X batterij
  • 606 batterij
  • 1176SO batterij
  • 20377 batterij
  • BA batterij
  • CR626SW batterij
  • D377 batterij
  • E377 batterij
  • E377A batterij
  • E377CA batterij
  • G4 batterij
  • GP77 batterij
  • R377/37 batterij
  • RW329 batterij
  • S32 batterij
  • S626E batterij
  • SB-AW batterij
  • SG4 batterij
  • SR66 batterij
  • SR626 batterij
  • SR626SW batterij
  • V377MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V377 (SR66) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V377 (SR66)
  • IEC code: SR626
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 21 mAh
  • afmetingen: Ø = 6,8 mm / dikte = 2,6 mm
SKU
VARTA-V377
Recent bekeken
Varta Varta V377 (SR66) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Ty-Fit Tie-wraps 370 x 3,5mm / transparant (100 stuks)
Ty-Fit
Tie-wraps 370 x 3,5mm / transparant (100 stuks)
lengte: 370mm / breedte: 3,5mm
max. diameter bundel: 103mm Ø
kleur/materiaal: tr...
MaxTrack Tulp stereo (m) - 6,35mm Jack (v) audio adapter kabel - 0,20 meter
MaxTrack
Tulp stereo (m) - 6,35mm Jack (v) audio adapter kabel - 0,20 meter
Tulp 2xRCA (m) - 6,35mm Jack (v)