Varta V371 (SR69) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V371 (SR69)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 30mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 9,5mm / dikte = 2,1mm Lees meer.
Productomschrijving
De V371 batterij is ook bekend als:
  • 280-31 batterij
  • 371 batterij
  • 371A batterij
  • 371X batterij
  • 605 batterij
  • 1171SO batterij
  • 20371 batterij
  • B-SR4531 batterij
  • CX921 batterij
  • D371 batterij
  • E371 batterij
  • G6 batterij
  • GP71 batterij
  • R371/30 batterij
  • RW315 batterij
  • S21 batterij
  • SB-AN batterij
  • SG6 batterij
  • SR6 batterij
  • SR69 batterij
  • SR920 batterij
  • SR920SW batterij
  • SR921 batterij
  • V371MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V371 (SR69) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V371 (SR69)
  • IEC code: SR921
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 30 mAh
  • afmetingen: Ø = 9,5 mm / dikte = 2,1 mm
SKU
VARTA-V371
Recent bekeken
Varta Varta V371 (SR69) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Nedis Nedis stereo on-ear headset - 2x 3,5mm Jack / zwart - 2 meter
Nedis
Nedis stereo on-ear headset - 2x 3,5mm Jack / zwart - 2 meter
connector: 2x 3,5mm Jack (1x audio L/R + 1x microfoon)
drivers: niet bekend
SecondLife Inkjets SecondLife inkt cartridge magenta voor HP type HP 935 XL
SecondLife Inkjets
SecondLife inkt cartridge magenta voor HP type HP 935 XL
kleur: magenta
capaciteit: 12 ml
vervangt inkt cartridge HP HP 935
geen originee...
Goobay DisplayPort kabel | DP2.1a (16K 60Hz) | UHBR20 (80Gbit/s) | koper | 3 meter
Goobay
DisplayPort kabel | DP2.1a (16K 60Hz) | UHBR20 (80Gbit/s) | koper | 3 meter