Varta V364 (SR60) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V364 (SR60)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 17mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 6,8mm / dikte = 2,15mm Lees meer.
Productomschrijving
De V364 batterij is ook bekend als:
  • 280-34 batterij
  • 364 batterij
  • 364A batterij
  • 364X batterij
  • 602 batterij
  • 1175SO batterij
  • 20364 batterij
  • B-SR60L batterij
  • BS31 batterij
  • D364 batterij
  • E364 batterij
  • GP64 batterij
  • L621 batterij
  • LR60 batterij
  • LR620 batterij
  • LR621 batterij
  • R364 batterij
  • R364/G1 batterij
  • RW320 batterij
  • S14 batterij
  • S621E batterij
  • SB-AG batterij
  • SB-DG batterij
  • SBAG-DG batterij
  • SG1 batterij
  • SR60 batterij
  • SR621 batterij
  • SR621SW batterij
  • SW621 batterij
  • V364MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V364 (SR60) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V364 (SR60)
  • IEC code: SR621
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 17 mAh
  • afmetingen: Ø = 6,8 mm / dikte = 2,15 mm
SKU
VARTA-V364
Recent bekeken
Varta Varta V364 (SR60) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
PD Connex PD Connex XLR (v) - 6,35mm Jack mono (m) audiokabel - 6 meter
PD Connex
PD Connex XLR (v) - 6,35mm Jack mono (m) audiokabel - 6 meter
XLR 3-pins (v) - 6,35mm Jack (m)
mono 6,35mm Jack connector
voor analoge audio s...
S-Impuls Klittenband rol 20mm / zwart (1 meter)
S-Impuls
Klittenband rol 20mm / zwart (1 meter)
lengte: 1 m / breedte: 20mm
eenvoudig op maat te knippen
kleur/materiaal: zwart ...
Nedis Nedis USB-C naar 3,5mm Jack audio adapter - actief / zwart - 1 meter
Nedis
Nedis USB-C naar 3,5mm Jack audio adapter - actief / zwart - 1 meter
USB-C (m) - 3,5mm Jack (v)