Varta V344 (SR42) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V344 (SR42)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 105mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 11,6mm / dikte = 3,6mm Lees meer.
Productomschrijving
De V344 batterij is ook bekend als:
  • 344 batterij
  • 344A batterij
  • 344X batterij
  • 242 batterij
  • 1139SO batterij
  • 20344 batterij
  • BS12 batterij
  • BSR42L batterij
  • D344 batterij
  • E344 batterij
  • GP44 batterij
  • R344 batterij
  • R344/12 batterij
  • RW36 batterij
  • SR42 batterij
  • SR1136 batterij
  • SR1136SW batterij
  • V344MF batterij
  • WS12 batterij
Let op!
Specificaties Varta V344 (SR42) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V344 (SR42)
  • IEC code: SR1136
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 105 mAh
  • afmetingen: Ø = 11,6 mm / dikte = 3,6 mm
SKU
VARTA-V344
Recent bekeken
Varta Varta V344 (SR42) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Goobay 10m wit 1x 0,14mm geisoleerd koperdraad voor hobby toepassingen - 10 meter
Goobay
10m wit 1x 0,14mm geisoleerd koperdraad voor hobby toepassingen - 10 meter
OKS-65317
Open eind - open eind
InLine 3,5mm Jack stereo audio verlengkabel - verguld / wit - 5 meter
InLine
3,5mm Jack stereo audio verlengkabel - verguld / wit - 5 meter
3,5mm Jack (m) - 3,5mm Jack (v)