Varta V339 (SR614) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V339 (SR416)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 12mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 6,8mm / dikte = 1,4mm Lees meer.
Productomschrijving
De V339 batterij is ook bekend als:
  • 339 batterij
  • 339A batterij
  • 339X batterij
  • 20339 batterij
  • D339 batterij
  • E339 batterij
  • GP339 batterij
  • R339 batterij
  • RW339 batterij
  • SR614 batterij
  • SR614SW batterij
  • V339MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V339 (SR614) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V339 (SR416)
  • IEC code: SR416
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 12 mAh
  • afmetingen: Ø = 6,8 mm / dikte = 1,4 mm
SKU
VARTA-V339
Recent bekeken
Varta Varta V339 (SR614) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V ...
Nedis Nedis autolader met 1 USB-C PD en 1 USB-A Quick Charge 3.0 poort - 65W / zwart
Nedis
Nedis autolader met 1 USB-C PD en 1 USB-A Quick Charge 3.0 poort - 65W / zwart
USB-C (v) + USB-A (v) - Sig.aanst.plug (m)
ingang: 12-24V
USB-C PD laden tot m...
S-Impuls Mini HDMI - Mini HDMI kabel - versie 1.4 (4K 30Hz) - 2 meter
S-Impuls
Mini HDMI - Mini HDMI kabel - versie 1.4 (4K 30Hz) - 2 meter
HDMI Mini type C (m) - HDMI Mini type C (m)
HDMI 1.4
resoluties tot 4K@30Hz