Varta V329 (SR731) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V329 (SR731)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 37mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 7,9mm / dikte = 3,1mm Lees meer.
Productomschrijving
De V329 batterij is ook bekend als:
  • 24 batterij
  • 329 batterij
  • 329A batterij
  • 329X batterij
  • 20329 batterij
  • D329 batterij
  • E329 batterij
  • GP29 batterij
  • R329/24 batterij
  • RW300 batterij
  • SR731 batterij
  • SR731SW batterij
  • V329MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V329 (SR731) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V329 (SR731)
  • IEC code: SR731
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 37 mAh
  • afmetingen: Ø = 7,9 mm / dikte = 3,1 mm
SKU
VARTA-V329
Recent bekeken
Varta Varta V329 (SR731) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V ...
MaxTrack USB-C naar HDMI 4K 30Hz adapter / wit - 0,15 meter
MaxTrack
USB-C naar HDMI 4K 30Hz adapter / wit - 0,15 meter
USB-C (m) - HDMI (v)
richting: USB-C > HDMI
DisplayPort 1.2 / HDMI 1.4
resolutie...
MaxTrack USB-C magnetische kabel | USB2.0 | PD 100W | nylon | 1,5 meter
MaxTrack
USB-C magnetische kabel | USB2.0 | PD 100W | nylon | 1,5 meter