Varta V321 (SR65) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V321 (SR65)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 14,5mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 6,8mm / dikte = 1,65mm Lees meer.
Productomschrijving
De V321 batterij is ook bekend als:
  • 280-73 batterij
  • 321 batterij
  • 321A batterij
  • 321X batterij
  • 611 batterij
  • 20321 batterij
  • D321 batterij
  • DA batterij
  • E321 batterij
  • GP21 batterij
  • R321 batterij
  • RW321 batterij
  • SB-AF batterij
  • SB-DF batterij
  • SBAF/DF batterij
  • SR65 batterij
  • SR616 batterij
  • SR616SW batterij
  • SR618 batterij
  • V321MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V321 (SR65) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V321 (SR65)
  • IEC code: SR616
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 14,5 mAh
  • afmetingen: Ø = 6,8 mm / dikte = 1,65 mm
SKU
VARTA-V321
Recent bekeken
Varta Varta V321 (SR65) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...