Varta V319 (SR64) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V319 (SR64)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 21mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 5,8mm / dikte = 2,66mm Lees meer.
Productomschrijving
De V319 batterij is ook bekend als:
  • 280-60 batterij
  • 319 batterij
  • 319A batterij
  • 319X batterij
  • 615 batterij
  • 20319 batterij
  • D319 batterij
  • E319 batterij
  • GP19 batterij
  • LR527 batterij
  • R319 batterij
  • RW328 batterij
  • S526E batterij
  • SB-AE batterij
  • SB-DE batterij
  • SBAE/DE batterij
  • SR64 batterij
  • SR527 batterij
  • SR527SW batterij
  • V319MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V319 (SR64) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V319 (SR64)
  • IEC code: SR527
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 21 mAh
  • afmetingen: Ø = 5,8 mm / dikte = 2,66 mm
SKU
VARTA-V319
Recent bekeken
Varta Varta V319 (SR64) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
Elematic Elematic 2-Lock Tie-wraps 360 x 7,5mm / zwart - UV resistent (100 stuks)
Elematic
Elematic 2-Lock Tie-wraps 360 x 7,5mm / zwart - UV resistent (100 stuks)
lengte: 360mm / breedte: 7,5mm
max. diameter bundel: 100mm Ø