Varta V317 (SR62) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Toevoegen aan winkelwagen
aantal batterijen: 1
type batterij: V317 (SR62)
spanning en capaciteit: 1,55 V / 10,5mAh
technologie: Zilveroxide (niet oplaadbaar)
afmetingen: Ø = 5,8mm / dikte = 1,6mm Lees meer.
Productomschrijving
De V317 batterij is ook bekend als:
  • 280-58 batterij
  • 317 batterij
  • 317A batterij
  • 317X batterij
  • 616 batterij
  • 20317 batterij
  • CA batterij
  • D317 batterij
  • GP17 batterij
  • R317/53 batterij
  • RW326 batterij
  • SB-AR batterij
  • SR62 batterij
  • SR516 batterij
  • SR516SW batterij
  • V317MF batterij
Let op!
Specificaties Varta V317 (SR62) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
  • aantal batterijen: 1
  • type batterij: V317 (SR62)
  • IEC code: SR626
  • spanning: 1,55 V
  • capaciteit: 10,5 mAh
  • afmetingen: Ø = 5,8 mm / dikte = 1,6 mm
SKU
VARTA-V317
Recent bekeken
Varta Varta V317 (SR62) Zilveroxide knoopcel-batterij / 1 stuk
Varta
spanning en capaciteit: 1,55 V /...
ACT C13 (recht met IEC Lock) - Type B / Amerika (recht) stroomkabel - SVT AWG18/3 / zwart - 2 meter
ACT
C13 (recht met IEC Lock) - Type B / Amerika (recht) stroomkabel - SVT AWG18/3 / zwart - 2 meter
Type B / NEMA 5-15 (m) - C13 (v)
rechte Type B / NEMA - rechte C13
kabel: SVT ...
InLine PC ventilator beschermer (fan guard grill) - 60 x 60 mm / zwart
InLine
PC ventilator beschermer (fan guard grill) - 60 x 60 mm / zwart
type: PC ventilator beschermer (fan guard grill)
beschermt de ventilator tegen k...
BKL DC plug (m) haaks 5,5 x 2,5mm stroomkabel met open einde - max. 7A / wit - 2 meter
BKL
DC plug (m) haaks 5,5 x 2,5mm stroomkabel met open einde - max. 7A / wit - 2 meter
DC plug (m) - open eind
connector Ø = 5,5mm x 2,5mm