UC-G-CC-USB-AMP35-6 Lees meer.
Productomschrijving
Kenmerken:
Voedingskabel met USB-AM en 3,5 mm stekker
Geschikt voor gebruik met de 5 V DC /max. 0,5 A voeding van een PC USB-poort
Geeft extra voeding aan bijvoorbeeld een USB-hub met extra stroomaansluiting
Specificaties:
Structure: 2 power wires, AWG24 diameter
Output power socket: outer 3.5 mm (GND), internal 1 mm (+5 V DC)
Length: 1.8 m
Specificaties
SKU
UC-G-CC-USB-AMP35-6
Recent bekeken
Cablexpert USB naar 3,5 mm voedingskabel, 1,8 m
Cablexpert
USB naar 3,5 mm voedingskabel, 1,8 m
UC-G-CC-USB-AMP35-6
MaxTrack Seriële RS232 adapter 9-pins SUB-D (v) - Mini DIN 6-pins PS/2 (m)
MaxTrack
Seriële RS232 adapter 9-pins SUB-D (v) - Mini DIN 6-pins PS/2 (m)
9p SUB-D (v) - Mini DIN 6-pins PS/2 (m)
type adapter: serieel (RS-232)
toepassin...
Meest verkocht
S-Impuls RJ11 - RJ11 telefoonkabel | wit | 10 meter
S-Impuls
RJ11 - RJ11 telefoonkabel | wit | 10 meter
• RJ11 (m) - RJ11 (m)
• indeling: 6P4C (6-pins plug / 4-pins aangesloten)
• ui...
OTB Gereedschapset voor o.a. Apple iPhone en Apple MacBook (incl. TS4)
OTB
Gereedschapset voor o.a. Apple iPhone en Apple MacBook (incl. TS4)
18-delige assemblagekit
voor Apple MacBook (Pro)
voor Apple MacBook Air en (Pr...
SKU
UC-G-CC-USB-AMP35-6
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta
Mijn account
Wachtwoord vergeten?
Recent toegevoegd
Totaal incl. btw
0
Vergelijk
Start vergelijking
Beoordeel Cablexpert USB naar 3,5 mm voedingskabel, 1,8 m