Webshop keurmerk logo

  • Klantenbeoordeling 9,2/10
  • Voor 22:00 besteld, morgen in huis
  • Achteraf betalen mogelijk
  • 10 jaar productkennis
Vergroot

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 2 meter

Art.nr: OKS-68292
  • connectoren: LC (mannelijk) - LC (mannelijk)
  • type kabel: duplex kabel
  • versie: Single Mode OS2 kabel
  • fiber: 9/125 µm
  • halogeenvrije mantel (LSZH / LSOH)
Toon staffelprijzen Verberg staffelprijzen
€ 15,99
3-5 werkdagen
  • Koop 2 voor € 15,16 en bespaar 5%
  • Koop 3 voor € 14,33 en bespaar 10%
  • Koop 5 voor € 13,51 en bespaar 16%
  • Koop 10 voor € 12,68 en bespaar 21%
  • 9,2/10 klantbeoordeling - 30.000+ reviews
  • Gratis verzending vanaf €75,- (anders €4,99)
  • Eenvoudig achteraf betalen
  • Al 10 jaar uw productexpert
  • Meer dan 17.000 producten op voorraad
 

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 / LSZH

Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren).

Let op!

Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvlies ernstig beschadigen.

De verschillende OM en OS-fibers

Bij de reguliere netwerkkabels met RJ45 connectoren spreken we over categorieën (CAT5, CAT6 etc), bij optical fiber patch kabels heeft de kabel een OM- of OS-specificatie. OM staat voor 'Optical Multi Mode' en OS staat voor 'Optical Singlemode'. Glasvezel heeft op langere lengtes, net als koperen kabels, ook beperkingen. De OM- en OS-glasvezelsoorten vertellen u over welke lengte u welke snelheid kunt halen. De afstanden zijn point-to-point afstanden, hou er rekening mee dat elke overgang of koppeling signaalverlies tot gevolg heeft. Hierdoor neemt de maximaal te halen afstand af.

OS1 en OS2 (9/125µm):

  • 1000BASE-LX = max. 5 km
  • 10GBASE-LX4 = max. 10 km
  • 10GBASE-L = max. 10 km
  • 10GBASE-E = max. 40 km
  • 40GBASE-LR4 = max. 10 km
  • 100GBASE-LR4 = max. 10 km
  • 1G Fibre Channel 100-SM-LC-L = max. 10 km
  • 2G Fibre Channel 200-SM-LC-L = max. 10 km
  • 4G Fibre Channel 400-SM-LC-M = max. 4 km
  • 4G Fibre Channel 400-SM-LC-L = max. 10 km
  • 8G Fibre Channel 800-SM-LC-I = max. 1,4 km
  • 8G Fibre Channel 800-SM-LC-L (4250 Mbaud) = max. 10 km
  • 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L = max. 10 km
  • 16G Fibre Channel 1600-SM-LC-L = max. 10 km

LSZH (low smoke zero halogen)

Low smoke zero halogen kan in het Nederlands aangeduid worden als halogeenvrij of nul-halogeen. Dit is een aanduiding op materialen die de eigenschap moeten hebben om bij doorbranding weinig giftige gassen vrij te geven, alsook weinig rook te ontwikkelen. Behalve het directe gevaar voor mens, dier en milieu kunnen giftige gassen ook elektronica aantasten. De gevolgen hiervan kunnen zelfs in een later stadium mogelijke storingen veroorzaken. Door halogeenvrije materialen toe te passen kunnen deze gevaren aanzienlijk worden gereduceerd.

Specificaties LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 / LSZH

  • connectoren: LC Duplex (mannelijk) - LC Duplex (mannelijk)
  • duplex kabel
  • Single Mode OS2 kabel
  • fiber: 9/125 µm
  • halogeenvrije mantel (LSZH / LSOH)
  • kleur: geel
  • conform: RoHS
  • garantie: 2 jaar

Verloop
LC - LC
Soort
Kabel
Geslacht
LC (m) - LC (m)
Lengte
2m
Signaalsoort
OS2
Kwaliteit
premium basis kwaliteit
Kleur
geel
Uitvoering
Duplex
Merk
InLine
Kabelsoort
standaard kabel
Connector
standaard connector
 

Wilt u een zakelijke bestelling plaatsen?

Een eigen referentie, advies op maat, de beste service en achteraf betalen. Kom met ons in contact en profiteer van de voordelen van een zakelijke relatie met Onlinekabelshop.

Kom in contact

 

 


De winkel van Onlinekabelshop.nl

U bent welkom om langs te komen in onze winkel aan de Flemingstraat 99 in Leiden. Kom bij ons langs voor een passend advies op een de volgende tijden, wij helpen u natuurlijk graag.

Afhalen in onze winkel

Wilt u online een bestelling plaatsen en afhalen in onze winkel te Leiden? 

Meer informatie


Maandag 09:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 18:00
Woensdag 09:00 - 18:00
Donderdag 09:00 - 18:00
Vrijdag 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag Alleen online

Bezig met toevoegen

image-icon