Edimax GS-1008P V2 Gigabit Ethernet Switch met 8 poorten - 8x Power over Ethernet (PoE+) - max. 130W / zwart
Toevoegen aan winkelwagen
aantal RJ45 poorten: 8 (waarvan 8 met PoE)
CAT6 (Gigabit Ethernet, 10/100/1000 Mbit/s) / 250MHz
tot 30W per PoE-poort (totaal vermogen: 130 W)
basis switch (unmanaged)
voeding via C14 aansluiting (voedingskabel is inbegrepen) Lees meer.
Productomschrijving
Edimax GS-1008P V2 Gigabit Ethernet Switch met 8 poorten - 8x Power over Ethernet (PoE+) - max. 130W
Kenmerken:
  • CAT6: geschikt voor Gigabit snelheden (10/100/1000 Mbit/s)
  • maximale bandbreedte: 250 MHz
  • ondersteunt Power over Ethernet (PoE+)
  • tot 30W per PoE-poort (totaal vermogen: 130W) voor het voeden van PoE-apparaten
  • detecteert automatisch ingeschakelde apparaten (Powered Devices) en het energieverbruik
  • port-based VLAN en loop-beveiligingsfuncties
  • ondersteunt 802.1p Quality of Service (QoS)
  • uitvoering: basis switch (unmanaged)
  • LED-indicatielampjes tonen werking
  • voeding: via C14 aansluiting (voedingskabel is inbegrepen)
CAT6
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE+) Autodetectie
De switch is voorzien van 8 IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE+) poorten die ieder tot 30 Watt leveren per poort. De switch converteert 100‐240V AC stroom naar laag‐voltage 50 - 57V DC electriciteit naar 802.3at-ondersteunde netwerkaccessoires via de bestaande LAN-kabels. Dankzij de PoE detectiefunctie, kan de GS-1008P V2 verifiëren of het aangesloten apparaat de IEEE 802.3at standaard ondersteunt. Indien een PoE-apparaat niet gevonden wordt, kunnen alleen netwerkgegevens worden verstuurd via de LAN-kabel - dit betekent een eenvoudige setup en beheer van netwerkapparaten, zoals access points en netwerkcamera's.
CCTV Modus
Voeding en datafstandsverlenging
Innovatieve op poort gebaseerde VLAN functies
Hardware QoS voor Video & Voice Traffic prioriteit
Compact en stil ontwerp zonder ventilator
Specificaties Edimax GS-1008P V2 Gigabit Ethernet Switch met 8 poorten - 8x Power over Ethernet (PoE+) - max. 130W
  • conform IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab en IEEE 802.3x standaarden
  • ondersteunt IEEE 802.3af (Power over Ethernet) en IEEE 802.3at (Power over Ethernet Plus)
  • specificaties PoE: tot 30 W per poort (130 W maximaal)
  • pin toewijzing PoE: 1/2 = plus / 3/6 = min
  • IEEE Energy Efficient Ethernet (EEE) ondersteuning (conform IEEE802.3az)*
  • DIP switch: PoE Extend, VLAN, QoS
  • stroomverbruik: 5 Watt (excl. PoE) / 160 Watt (max. incl. PoE)
  • OS independent (besturingssysteem onafhankelijk)
  • Plug & Play
  • afmetingen (L x B x H): 265,1 x 183,7 x 44 mm
  • kleur: zwart
  • conform: RoHS, CE, FCC, LVD
  • garantie: 2 jaar
*IEEE Energy Efficient Ethernet (EEE) (conform IEEE802.3az)
1. Inactive Link Detection
2. Cable Length Detection
Specificaties
SKU
GS-1008P-V2
Verloop
RJ45 - RJ45
Soort
Ethernet switch
Geslacht
RJ45 (v) - RJ45 (v)
Lengte
n.v.t.
Signaalsoort
CAT6
PoE
Kwaliteit
hoge kwaliteit
Kleur
zwart
Uitvoering
8 poorten
Recent bekeken
Edimax Edimax GS-1008P V2 Gigabit Ethernet Switch met 8 poorten - 8x Power over Ethernet (PoE+) - max. 130W / zwart
Edimax
CAT6 (Gigabit Ethernet, 10/100/1000 M...
S-Impuls USB Mini B naar USB-A kabel - USB2.0 - tot 2A / zwart - 2 meter
S-Impuls
USB Mini B naar USB-A kabel - USB2.0 - tot 2A / zwart - 2 meter
USB Mini-B (m) - USB-A (m)
USB2.0
aders: koper
AWG: 28/24 AWG
data tot 480Mb...
Op = Op
Nedis Nedis Premium USB-C naar HDMI 4K 30Hz, USB-A en USB-C PD 100W adapter / aluminium - 0,20 meter
Nedis
Nedis Premium USB-C naar HDMI 4K 30Hz, USB-A en USB-C PD 100W adapter / aluminium - 0,20 meter
USB-C (m) - HDMI + USB-A + USB-C (v)
richting: USB-C > HDMI
USB3.0/USB3.1 Gen 1/...
Coretek HDMI kabel - 90° haaks naar rechts - versie 1.4 (4K 30Hz) - 0,50 meter
Coretek
HDMI kabel - 90° haaks naar rechts - versie 1.4 (4K 30Hz) - 0,50 meter
HDMI-A (m) - HDMI-A (m)
HDMI 1.4
resoluties tot 4K@30Hz
90° haaks aan 1 zijde (h...
Specificaties
SKU
GS-1008P-V2
Verloop
RJ45 - RJ45
Soort
Ethernet switch
Geslacht
RJ45 (v) - RJ45 (v)
Lengte
n.v.t.
Signaalsoort
CAT6,PoE
Kwaliteit
hoge kwaliteit
Kleur
zwart
Uitvoering
8 poorten
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta
Mijn account
Wachtwoord vergeten?
Recent toegevoegd
Totaal incl. btw
0
Vergelijk
Start vergelijking
Beoordeel Edimax Edimax GS-1008P V2 Gigabit Ethernet Switch met 8 poorten - 8x Power over Ethernet (PoE+) - max. 130W / zwart